Ako na záhradu vlastnými silami?

Január sa už tradične nesie v znamení nových výziev, predsavzatí alebo plnenia si snov. Ak je tým vaším relaxovať už toto leto vo vlastnoručne založenej záhrade, pomôžeme vám!

úkážka ako sa dá záhrada krásne spracovať s našou pomocou

Dokončujete stavbu domu alebo plánujete zrevitalizovať svoje okolie? Aj keď máme všetci momentálne plné ruky práce so snehom, práve teraz je ten správny čas rozmýšľať nad realizáciou záhrady! Aké máte u nás možnosti?

Okrem štandardnej varianty záhrady na kľúč, kedy sa postaráme o kompletnú realizáciu od A po Z vám tento rok prinášame aj skvelú novinku – službu Záhrada svojpomocne!

Záhrada svojpomocne je ideálnou alternatívou pre všetkých, ktorí:

  • majú čas, chuť a energiu podieľať sa na budovaní svojej záhrady
  • si chcú založiť záhradu, ale nemajú skúsenosti
  • radi aktívne relaxujú
  • by chceli ušetriť náklady

AKO TO FUNGUJE?

Na začiatku je obhliadka miesta, po ktorej vám naše šikovné architektky vypracujú podľa vašich predstáv a možností návrh riešenia záhrady.

Po vzájomnom odsúhlasení pripravíme podrobnú cenovú ponuku, v ktorej nájdete rastliny, materiály či jednotlivé pracovné úkony. Poradíme vám, ktoré činnosti zvládnete aj sami (napr. výsadba kvetov) a ktoré bude lepšie nechať na nás (napr. rôzne terénne úpravy).

Z predloženej ponuky si teda vyberiete iba služby, o ktoré máte záujem. Môžete si tak porovnať cenový rozdiel medzi realizáciou na kľúč a svojpomocne, ktorý určite poteší vašu peňaženku :).

POĎME DO TOHO!

Ak ste sa rozhodli pre variant svojpomoci, dohodneme si termíny a postaráme sa o to, aby ste mohli začať pracovať na vašom sne!

Podľa želania vám dodáme rastliny a materiály priamo domov a pomocou inštrukcií naučíme, ako na to. Ak by ste predsa mali otázky či pochybnosti, môžete využiť služby nášho záhradného technika!

Ten vám ochotne poradí na telefóne alebo dohliadne na práce osobne. Po ukončení realizácie od nás dostanete manuál údržby, aby mohla vaša záhrada ďalej kvitnúť do krásy! Tak čo, idete do toho s nami?

Ak vás náš nový projekt zaujal, pre viac informácií nás neváhajte KONTAKTOVAŤ TU

pohoda na vlastnej záhrade

1 názor na “Záhrada svojpomocne”

  1. Pingback: Ako na záhradu svojpomocne? | Klacansky .sk

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *