Vizualizácie

Na čo slová keď si môžete priamo pozrieť výsledky našej práce.

Sereď

Návrh záhrady pre mladých sympatických ľudí, ktorých požiadavkou bolo zachovanie ovocných stromov ktoré v záhrade vysadili ešte ich rodičia. Úlohou bolo vytvorenie oddychovej záhrady, ktorá je nenápadne oddelená od úžitkovej záhrady živým plotom z vtáčieho. Nakoľko sa pozemok nachádza v radovej zástavbe bolo potrebné vytvoriť súkromie, pričom na jednej strane sme navrhli vysoký strihaný živý plot z tuje.  Na druhej strane sme použili prírodný vrbový plot, ktorý je veľmi príjemný prvok i pre dotvorenie moderných mestských záhrad.  Majiteľom sme pomohli tiež s návrhom záhradného domčeka s posedením, umiestnili sme do plochy záhradnú sprchu a nápaditú hojdačku pre deti ako i pre dospelých.  Pomohli sme taktiež s návrhom záhradného osvetlenia. 

1
5
2
6
3
7

Zverte svoju záhradu do našich rúk a my sa postaráme o Vašu spokojnosť.

Šenkvice

Návrh záhrady pre mladú rodinku s požiadavkou použitia prevažne úžitkových rastlín. Centrálnym prvkom oddychovej záhrady je pergola vytvorená s použitím strihaných špalierov. Tie poslúžia na zatienenie počas horúcich letných mesiacov, nakoľko majitelia nechceli vytvárať ťažké konštrukcie, ktoré by zaplnili záhradu. V záhrade si našlo svoje miesto pieskovisko pre deti ako i hojdačka pre dospelých. Vyvýšené záhony na pestovanie zeleniny sme situovali, aby boli na skok z kuchyne pre domácu pani.  Do vstupnej časti záhrady sme navrhli zákazníkom záhradný domček, pre zväčšenie úložného priestoru, ktorý bol jednou z hlavných požiadaviek zákazníkov.  

1
7
4
6
3
5

Šenkvice č.2

Návrh modernej záhrady s požiadavkou minimálnej údržby. Priestor exteriéru sme doplnili drevenými prvkami a nápaditými vyvýšenými záhonmi z cortenovej ocele. V návrhu sú použité rastliny prevažne v zelenej farbe v kombinácii s okrasnými trávami viacerých odtieňov ako kavyľ, ovsíkovec či pérovec. Dominantou záhrady je bazén popri múre na ktorý sme navrhli vertikálne prvky zelene pre oživenie betónového múra. Vertikálne konštrukcie sme prestriedali s drevenými trelážami. Plocha pokračuje pobytovým trávnikom kde si môžu vybehnúť deti ale i dospelý. V neposlednom rade sme na záhradu navrhli úžitkovú časť s obľúbenými vyvýšenými záhonmi. V rámci úžitkovej časti nechýba drobné ovocie ako maliny černice či ríbezle. Vrchnú etáž úžitkovej záhrady tvoria ovocné stromy. 

1
4
2
5
3
6

Páčia sa Vám naše vizualizácie?

Ozvite sa nám a pripravíme Vám vizualizáciu záhrady ktorú Vám susedia určite budú zavidieť.